Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O nas
#1
Reservoir Dogs


 O założycielach

Reservoir Dogs to gildia założona przez czterech braci w wieku od 17 do 26 lat. Jesteśmy fanami filmów Tarantino ale nie wszystkich. Lubimy też LOL'a ale nie zawsze. W Albiona gramy kiedy czas pozwoli. 

O gildii
Postanowiliśmy by ważne decyzje były podejmowane w drodze głosowań na forum. Profil gildii określany jest przez samych jej członków. Kierunek rozwoju wyspy, wysokość podatków oraz charakter ogólnej rozgrywki zależny jest od głosu całej społeczności. Nikt nie jest zmuszany do rozwijania się w kierunku innym, niż sam sobie obrał. Każdy robi to co uważa za stosowne w jego odczuciu i oddaje głos w inicjatywie najbliższej jego stylowi gry. Legislatywa w rękach społeczności, egzekutywa w rękach założycieli. 

Reputacja 500+
Naszym pragnieniem jest stworzenie gildii która będzie obdarzona szacunkiem w świecie Albionu. Dlatego chcemy uskutecznić zabijanie TYLKO tych graczy, którzy budują swoją karierę na złej sławie (czaszki obok imienia). Każdy zbieracz i handlowiec cieszący się dobrą reputacją może czuć się bezpiecznie jeśli spotka przedstawiciela Reservoir Dogs.

Siedziba główna Caerleon
Zdecydowaliśmy się na Caerleon. Kiedy odkryliśmy fun z rozgrywki i emocje towarzyszące przewozowi towarów do stolicy przez niebezpieczne tereny i oraz możliwości jakie niesie PvP, zrozumieliśmy że nie ma innego wyjścia. Życie w Caerleon jest ciężkie ale za to bardzo ciekawe, a rozgrywka nabiera kolorów.

Siedziba pomocnicza Bridgewatch (pustynia)
Caerleon jest naturalną barierą dla nowych graczy z tier4 i niżej. Dlatego wpadliśmy na pomysł by jednocześnie rozwijać Wyspę Mistrza gildii w Bridgewatch (pustynia) i udostępniać ją tym mniej zaawansowanym i casualowym graczom by później jeśli zechcą - mogli dołączyć do stolicy. 

Kogo szukamy
Nietoksycznych, spokojnych ze zdrowym podejściem do gry. Malkontenci, awanturnicy, hałaśliwi bez powodu, cwaniacy i inni tego typu będą wyrzucani zaraz po ujawnieniu się którejś z tych nieprzyzwoitych cech, niezależnie od stażu gildyjnego i rangi. Jesteśmy to winni tym pozytywnym graczom. Brzmi drastycznie, ale uważamy że jeśli ktoś loguje się do gry to znaczy że ma chęć odpocząć od pracy, rodziny, hałasu i złych ludzi.  Smile  Zapraszamy  nowych graczy, starych graczy, rzemieślników, graczy pvp, casuali, umiarkowanych i hardkorów. To wy określicie profil Reservoir Dogs!

Rekrutacja
Uprościliśmy ją do minimum. Nie potrzebny nam twój wiek, imię, wyznanie czy wykształcenie. Niczym w filmie Reservoir Dogs, posługujemy się pseudonimem, by chronić się wzajemnie przed wsypaniem, gdy gliny złapią któregoś z nas!  Rekrutacja

Komunikator Discord

Wymagany przynajmniej nasłuch dla: PVP
Nie potrzebny dla: Rzemieślnicy, zbieracze, handlowcy, PVE i inni. 


Zwrot z reflinka. Opcjonalnie dla chętnych.
Jeśli jesteś osobą zastanawiającą się nad zakupem gry, zrób to korzystając z poniższego reflinka,
Po dokonaniu rejestracji konta z podanego reflinka, oraz dokonaniu zakupu (uwaga, kolejność jest bardzo ważna - najpierw rejestracja, potem zakup), na konto mistrza gildii wpłynie określona wartość waluty premium, która zostanie zwrócona graczowi w postaci srebra po bieżącym kursie.
Jedyne co trzeba zrobić to poprawnie dokonać zakupu i dołączyć do Reservoir Dogs. Określenie komu należy się zwrot odbędzie się w oparciu o adres email wykorzystany przy zakupie. Chcemy byście byli choć troszkę bogatsi! 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości